Wyciskarka Kuvings D9900

Wyciskarka Kuvings D9900

Wyciskarka Kuvings D9900 jest pięknie zaprojektowana, doskonale sprawdzi się dla osób wymagających, poszukujących najwyższej jakości produktu oraz amatorów świeżo wyciśniętych soków i smoothie.

Od pierwszego wrażenia urządzenie przyciąga wzrok, gdyż jest pięknie zaprojektowane, zachwyca nowoczesnym designem i wyjątkowo zgrabną sylwetką. Wysoka jakość materiału i niecodzienny kształt sprawiają, że urządzenie jest wygodne nie tylko w czasie użytkowania ale również czyszczenia. Model został ulepszony w porównaniu z pozostałymi produktami firmy Kuvings poprzez:
– ulepszenie mocowania misy, co powoduje, że urządzenie jest bardziej stabilne;
– górna część otwory w misie głównej jest szersza, co umożliwia łatwe i dokładne czyszczenie;
– system otwierania klapki został zaprojektowany w taki sposób aby uniemożliwić włożenie rączki do urządzenia, co znacznie podwyższa bezpieczeństwo korzystania z urządzenia, nawet gdy w domu są małe dzieci.

Poza tym wyciskarka Kuvings D9900 jest ekologiczna. Pojemnik został wykonany z Tritanu i jest wolny od Bisphenolu A, natomiast siatka i śruby są wykonane z bezpiecznego i wytrzymałego ULTEMU.
Wyciskarka Kuvings D9900 jest dostępna w czterech kolorach: Silver, Matt Gunmetal, Red oraz White, co sprawia, że dopasuje się do każdej kuchni.


Dodaj komentarz